FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

P:Vymenik tepla do auta

<<

Mirec01

Spolujazdec

Poslať 28 Mar 2018, 08:11

P:Vymenik tepla do auta

Predam takéto vimeniky do auta vhodne buď na sprchovanie alebo pridavne kurenie vodu môže ohrievať výfukové plyny alebo chladenie motoru je to komplet nerezové
Cena za kus +/- 50€ alebo dohoda
Prílohy
28,3,2018 024.jpg
<<

oltcitak

Obrázok užívateľa

Starooffroauďák

Poslať 28 Mar 2018, 22:14

Re: P:Vymenik tepla do auta

ahoj, to je vsetko, co mas, nejak tam nevidim klaaicky vymennik voda-voda, všetky su na vyfuk-voda, ale zle vidim?
Hyundai Starex 4WD
Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.‘‘ Johan Wolfgang von Goethe
<<

Mirec01

Spolujazdec

Poslať 29 Mar 2018, 01:25

Prílohy
vymenik.png
<<

oltcitak

Obrázok užívateľa

Starooffroauďák

Poslať 29 Mar 2018, 14:45

Sice pekne citanie pre nezasvatenych,ale moju otazku to neriesi... :gkf_05: takze nemas klasicky vymenik chladiaca voda/uzitkova voda? Tamtie sa aj tak musia umiestnit az za katalyzator,svoj vyznam urcite maju,akurat by som sa bal,ze ked odstavim rozhoruceny motor,aby tam ta chladiaca voda nevyvrela,to by tam muselo byt aj obehove elektricke cerpadlo s casovacom. Nuz skoda,ja zhanam to com som pisal....voda/voda,neva vyrobime...
Hyundai Starex 4WD
Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.‘‘ Johan Wolfgang von Goethe
<<

Mirec01

Spolujazdec

Poslať 29 Mar 2018, 23:42

To je presne na to voda voda resp voda motora ti ohreje uzitkovu vodu a nestane sa tomu nic aj ked to pojde na prazdno len okruh chladiaci nie uzitkovi ja to idem davat do patrola na okruh chladenia motora a z bandasky pojde cerpadlom cez na ohrev chcelo by to teplotny zmiesavac ale to nemam :(

Ale je to stavane na vyssie teploty kedze ohrieva vodu do kurenia z vyfuku tento typ sa montuje pre motor Fiat ducato 2,3MTJ kedze nema zbytkove teplo pre kurenie davaju tam toto aby auto rychlejsie kurilo

Späť na PREDAJ ND, príslušenstva a doplnkov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia