FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

IM zivotnost a udrzba

<<

BBMiso

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 22 Aug 2014, 14:51

IM zivotnost a udrzba

Zacalo mi nieco pukat v prednej naprave a podozrievam IM excentricke puzdra. Pukanie nastava za dazda pri prechode nerovnosti ale uz aj za sucha pri vacsich nerovnostiach (skok z obrubnika).
Mam IM podvozok sedem rokov a najazdene na nom cca 80tkm. Jedine co na aute hrdzavie je IM, a to ma patrol 15 rokov. (este tri a uz ho berem aj na pivo :gkf_08: )

patrol010814.jpg
patrol030814.jpg
Prílohy
patrol020814.jpg
Patrol GR Y61, 2,8TD
„Někdo říká do prdele, někdo říká do p..i, jen já si čtu tvoje spisy, Vladimíre Iljiči.“
<<

O.R.C.

Obrázok užívateľa

Štvorkolkár

Poslať 22 Aug 2014, 18:54

Re: IM zivotnost a udrzba

Pukat moze vselico, aj excentricke puzdra. Tazko je to takto virtualne urcit.
Zaujimave ze tie "IM" puzdra su na foto cervenej farby, kedze IM nikdy cervene puzdra nevyrabalo.
Vsetky polyuretanove veci od IM su uz vyse 10 rokov modre a kedysi velmi davno boli zlte.
Zeby takto zmenili farbu som este nevidel :-)
Co sa povrchovej upravy tyka tak bohuzial je pravda ze IM sa nema zrovna rado s vychodoeuropskym solenim ciest. Na jesen pridu na trh nove tlmice aj nove farby a nova povrchova uprava. Dufame ze sa to zlepsi.
Ale trochu mas hrdzave aj sasi, len pri ciernom podklade sa to lahsie odpusta .-)
..všetko pre váš OFF ROAD. http://www.offroad24shop.com , mailto://orc@orc.sk
Ironman4x4, Superwinch, Asfir, Arb, Safari, BullFace, JamesBaroud, Wesem, Exact4x4, Bushranger, Engel, Maxtrax, Optima, Yokohama, Cooper, MileMarker, Motorola, Midland, atd
<<

BBMiso

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 23 Aug 2014, 18:29

Tak uz viem, ze nemam IM excentricke puzdra - dik Juro. Ja som vcelku spokojny s IM (az na tu hrdzu), do auta nalozim aj tonu a drzi.
To pukanie nastane aj ked len prejdem vacsiu mlaku a ak je sucho rychlo aj prestane.
Capy riadenia maju okolo 40tkm, rozborku a zborku prednej napravy som robil pred 20tkm a loziska boli OK.
Kolko je asi zivotnost exc.puzdier noname v porovnani s IM. (najazdene 77tkm cesta, 3tkm teren (za teren povazujem nerovnosti zrovnatelne s Tisovcom)).
Patrol GR Y61, 2,8TD
„Někdo říká do prdele, někdo říká do p..i, jen já si čtu tvoje spisy, Vladimíre Iljiči.“
<<

DanoDEF

Spolujazdec

Poslať 24 Aug 2014, 08:09

...skus pooriadne poutahovat tie sruby v excentroch.
<<

BBMiso

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 24 Aug 2014, 20:54

dik, ale uz som skusal - su na fest.
Patrol GR Y61, 2,8TD
<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 19 Dec 2016, 14:09

A ako to nakoniec dopadlo? Boli to tie púzdra?
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

LC HDJ 80, GR, PV3S S3 HR3001, gaz69....

Späť na Podvozky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia