Poslať 18 Jan 2018, 14:32

Nissan Patrol Wagon 3,0 rv2005

Novšia verzia 3,0. Pevnostné voľnobežky od firmy AVM (180eu) novší model, dorobený snímač na tlak oleja motora a budík od firmy VDO(150eu), dorobený budík na tlak Turba, palubovka a volant na novo očalúnený pravá koža (výrobná chyba patrolov 2005 a vyššie palubovka zbublimkuje )(600eu), opravená zadná kľučka kufrových dverí (výrobná chyba patrolov od vždy), alternátor preventívne zgenerálkovaný(150eu), nová šponovacia kladka s napinákom a remeň, nové tlmiče kapoty(230eu), nové pneumatiky Discover STT Pro(800eu), dorobený vyklápací stolík s Led osvetlením(150eu), samozrejme vemenené všetky náplne v diferenciáloch prevodovke,rozvodovke(280eu), motor asi 200km naspať (Shell), Filtre Japanparts. Dvere vylepené StP AntiRust S, reproduktory predne aj zadné od firmy GROUND ZERO titanium rada(380eu). Autorádio 2din.WIFI, Andoid6(300eu), možnosť prehrávať filmy s USB, bluetoth, GPS, cúvacia kamera.
Zvolávacia akcia na Airbag vykonaná v lete v autorizovanom servise Nissan. Staré veci odložené + možnosť do nahliadnutia faktúr za nové veci. Spojka a zotrvak meneny asi 3000 km spat. Veľa náhradných dielov nových nepoužitých v zálohe (môj zlozvyk) napr. homokinetický kĺb, všetky filtre, kompletná sada tesnení na motor, polyuretánové silentbloky zadných ramien od firmy ToughDog atď., Vin kód na ráme pekne viditeľný, na vyžiadanie pošlem do sms. Auto je ideálne na úpravu, resp. TP je tam zapissane:navijak predok a zadok,zdvihnutie, predny a zadny pevnostny naraznik pviac pri osobnom stretnutí. Cena je pevná, auto ma sice off pneu ale do terrenu sa ani nedostalo vidno na rame a motore.Auto sa predáva koli nevyhodnej pozicke.

https://www.autobazar.eu/nissan-patrol- ... 79180.html
Nissan Patrol už znova (dalej predaj autodielov na vsetky auta + off doplnky + autopožičovňa = http://www.autokem.sk, http://www.arento.sk )