FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

Slovakiaring OFF ROAD polygon

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 15 Jún 2017, 18:14

Slovakiaring OFF ROAD polygon

založím novú tému možno sa zíde do budúcnosti:

****************************************************************************************

...slovakiaring vybaveny: 25.6. o 0900hod.na 2hod.jazdenia.cena 1hod/30€.

mame to za 45€ na 2hod. urobi nam aj malu bahennu jamu.

Nevedel som nahlasit pocet aut lebo neviem kto pride na 101% ale kto chce prist na 1hod alebo 2hod. podla lubovole pojazdit je vitany.

Ak by bolo 10 aut a viac je vyhodnejsie lebo by sa mohlo zobrat areal za 300€ bez casoveho obmedzenia. Miesto stretnutia 0900 slovakiaring polygon - vchod je na konci arealu po lavej strane.
Nissan Pathfinder 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRochrana spodku, IRON MANpodvozok, MTpneu,navijáčik

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 23 Jún 2017, 09:44

Re: Slovakiaring OFF ROAD polygon

Vyzerá to za ty prachy fakt vzrušujúco... ::kapo:: https://www.youtube.com/watch?v=xDZB3LfS0pA
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

LC HDJ 80, GR, PV3S S3 HR3001, gaz69....
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 23 Jún 2017, 09:55

kapo nečakaj off road polygon na čo si zvyknutý :gkf_04:

sú "jazdci" pre ktorých je to životná skúsenosť 4x4 SUV ( alebo majú upravené LR DII a pod. čo nedávno kúpili ) a každý niekde musí začínať.
buhužial na internete nenájdeš ucelené video z polygona ale keď to vyjde, bude dron z ktorého sa pokúsime videjko aké to tam je.

:niss_01: :gkf_05:
Nissan Pathfinder 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRochrana spodku, IRON MANpodvozok, MTpneu,navijáčik

<<

Ceklis

Očumovač

Poslať 24 Jún 2017, 22:31

Presne tak.
Treba niekde zacat.zajtra sme tam. :lr_over:
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 26 Jún 2017, 12:07

... našu prvú akciu na Slovakiaring OFF ROAD polygone máme zasebou.

malé zhrnutie a môj pohľad.

trať technická, prispôsobená pre SUV alebo ak chceme aj pre "neupravené" OFF ROAD.

aj upravený si nájdu "zábavku"

každý kto má volačo vo výbave 4x4 a v dnešnej dobe aj s inými systémami si tam môže vyskúšať ako mu to funguje, aké má limity vozidlo a hlavne samotný vodič toho vozidla.
- zjazdy
- výjazdy
- kamene-skaly ( chcelo by to dlhšiu "trať" )
- klády-kmene ( už dosť zjazdené - ::kapo:: môžeš zasponzorovať a dodať pár ks :gkf_05: )
- "kládový most" ( neprejazdné - potreba nových kmeňov ) ::kapo::
- štrk
- piesok (teraz bol tvrdý potrebuje ešte úpravu)
- malý brod
- pár vodných priekop ( limit v (ne)dostupnosti vody )
- bahenná jama ( tej sme sa vyhli - boli sme lenivý a moc pohodlný sa zajebať od blata až po uši a navijákovať sa )
- "free" navážka zeminy (podľa lubovôle)
- "free" kopec
- neviem na čo som ešte zabudol

- cena: iná na akú sme zvyknutý napr. z CZ kde za cca 300CZK (cca 10€) jazdíš celý boží deň pokial máš palivo a niečo si neodjebeš na aute niekde na bývalom tankodrome ( cesta pár 100km a potom domov ) alebo si ideš OFF ROAD-iť na "koliňák" čavoj,tisovec a pod. akcie poprípade na "čierno" rozjebávať niekomu les,polia a lúky s možnosťou postihu.
na druhú stranu tých 30-45€ čo sme platili na jedno vozidlo oproti "starým" cenám ringu /cca 80€+školenie a ďalšie náležitosti cca 20€/ sa dá lepšie predýchať pričom veľakrát vyhodíme viac peňazí za úplné pi..viny a za 2 mesiace to leží v šuflíku, v garáži alebo zajebané v rohu záhrady :gkf_04: .

postaviť areál,zainvestovať do terénnych úprav niečo stojí a hlavne keď nemáš vlastný "stroj" na úpravy pričom NÁVRATNOSŤ je v nedohľadne a samotná údržba prevyšuje príjem - čiže si stratový alebo si zárobkom blízko 0-nule :105: :-?

samotnú jazdu v areáli treba prispôsobiť v daný deň k poveternostných podmienkam smeru vetra kam práve fúka PRACH nakoľko keď sú na trati motorky a.i. v blízkosti zákruty by boli všetci mimo trať. (padali aj počas nášej prítomnosti a vietor fúkal na druhú stranu)

sú tam už síce nasadené tuje po celej šírke okraja dráhy ale kým narastú a budú slúžiť ako protiprachová stena trocha potrvá pričom by určite zaslúžili aj častejšie poliať a dodať im živiny k podpore rastu. ;)

možno celý môj postreh vyznie ako by som nadržiaval polygonu ale radšej sa budem pozerať ako si tam jazdia ako na mojich pasienkoch a v lesoch rozjebávajú pôdu, vytvárajú nové cesty-kolaje kde po daždoch sa potom valí voda dedinou spôsobujú nános "bahna" zeminy, povodne a ja mám s tým potom prácu (viete kde pracujem). o (ne)legálnej ťažbe a spôsobe sa nechcem baviť.

asi toľko
PS-máme pekné videá z drona kde bude trocha vidno ako celé vypadá.

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 05:49

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 27 Jún 2017, 11:00

Akože krátke? Veď si to tam celé prešiel tri krát. :gkf_14:

Jo, takýchto a samozrejme aj lepších by mohlo byť po SK viac. Ale zase je tu dnes obrovské množstvo offroad akcií, kde sa dá vyblbnúť do sýta. ;)
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 18:26

... len 2x /raz v každom smere/

... hm off road akcií, súhlasím s tebou, sú, ALE popravde aké ?

kde nestačia T3, nechám tam poloos a pod. ? ::kapo:: na to sa môžem ******
popravde už ma ani nepriťahujú a jeden z dôvodov prečo som si kupoval Pathfindera aby ma to nestiahlo k ničeniu a zbytočným výdavkom.
99% akcií je zameraných na "hard" a taký "soft" , "tourist" u nás na slovensku ani nie je.

na oddychovky-zábavu musíme chodiť do CZ a H alebo si "objednať" "navigationrally" a pod.

ja viem,zákony máme také ako máme

<<

milan 1

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 27 Jún 2017, 22:05

Kapo píše: Ale zase je tu dnes obrovské množstvo offroad akcií, kde sa dá vyblbnúť do sýta. ;)

To mas pravdu ale zaroven aj idu do sraciek.Organizatori pozaduju cim dalej tym prisnejsie pravidla.Zober si Tisovec,kedy boli este volne miesta.Kopu prachov ma stoja ine veci a nie aby som kupil gumy len na Tisovec.Na to sa mozem vysrat.Na druhej strane si hovorim krajinkar.Nebavi ma behat niekde dokolecka 500 m.Zoberiem mapu,najdem neaku dieru a hrkocem 50 km niekedy neviem ani kde som.
A take neake pojazdenie ako bolo v Besi tiez treba.Nie kazdy ma tank.
Patrol GR.Kade neprejdem,pretlacim!!
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 22:20

pôvodne som sa pohrával s takýmto úvodom videa ale z drona sú nahrávky v 4k čo už môj notebook ledva stíha spracovať so strihacím programom aj keď som všetko skomprimoval na HD kvalitu a potom strihal.

mám ešte jeden free strihací program uvidím ako sa bude tváriť

https://www.youtube.com/watch?v=lKBUIqq ... e=youtu.be

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 22:22

milan 1 píše:.........Nie kazdy ma tank.

:gkf_08: súhlas

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 28 Jún 2017, 09:42

No čo vám poviem? Veď preto takmer celé osadenstvo tohto fóra vrátane mna prestúpilo na inú vieru. A dnes pracujú pre ŠOP ako Stráž prírody. :YMCOWBOY:
Ja som rozdelil offroad na užitočný, zábavný a zbytočný. A dnes sa venujem len tomu užitočnému. Vyprošťovanie, odťahovanie a práce okolo statku. Teraz mám najbližšiu akciu zvážanie sena. :D
(Tecumseh, Shawnee)

<<

milan 1

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 28 Jún 2017, 13:33

Kapo píše:prestúpilo na inú vieru. Vyprošťovanie, odťahovanie

Ja som ortodoxny,mna nedostanu. :gkf_10: Este keby som tak vedel co to znamena :d Aj vyprostovanie som robil aj odtah .po case som sa na to vybodol a prives predal.Dotahovat sa s poistovnami ma nebavilo,kazdy druhy mi povedal ved som poisteny a z poistky sa to zaplati.SATO akosi neplatil.
Patrol GR.Kade neprejdem,pretlacim!!
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 28 Jún 2017, 15:15

Kapo píše:.............zvážanie sena.

len aby tí zbytoční neprišli a mal si čo zvážať

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 29 Jún 2017, 11:48

Neboj, toho nášho podpalača už chytili.... https://nastrencin.sme.sk/c/6617925/pod ... z4lNoGuMTH

A neuveríš, bol to hasič DHZ,.... skoro ako vždy. A lapili ho podla toho, že bol pri požiari vždy medzi prvými.... :gkf_14:

A tých "zbytočných" som nemyslel teba. Tak sa nečerti :gkf_03:
Ale takých, čo idú rozbiť auto do chko, či na kosnú lúku. A prospejú tým leda tak svojmu egu....
(Tecumseh, Shawnee)

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 08 Júl 2017, 07:06

Ja sa necertim,nemam dovod

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 18 Feb 2018, 21:41

bolo v pláne najprv slovakiaring ale nakoniec z toho zišlo tak sme si vybehli na kopec

https://www.youtube.com/watch?v=wJM-aXv6amE&t=48s

<<

oltcitak

Obrázok užívateľa

Starooffroauďák

Poslať 18 Feb 2018, 22:17

dobre ides :gkf_03: necvrklo ti ked si vyvesil zadok? kde je taky pekny cvicny terén?
Hyundai Starex 4WD
Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.‘‘ Johan Wolfgang von Goethe
<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 18 Feb 2018, 22:21

Neskutočné, ako Pat&fat absolútne vôbec nekríži.
Ale nazbrojený je teda riadne. Ako na Ladogu ;)
(Tecumseh, Shawnee)

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 19 Feb 2018, 09:21

oltcitak píše:dobre ides :gkf_03: necvrklo ti ked si vyvesil zadok? kde je taky pekny cvicny terén?

......obcas nie je vsetko jedno.
......kusok za barakom za letiskom

Ďalší

Späť na Stretnutia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť