FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

Slovakiaring OFF ROAD polygon

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 15 Jún 2017, 18:14

Slovakiaring OFF ROAD polygon

založím novú tému možno sa zíde do budúcnosti:

****************************************************************************************

...slovakiaring vybaveny: 25.6. o 0900hod.na 2hod.jazdenia.cena 1hod/30€.

mame to za 45€ na 2hod. urobi nam aj malu bahennu jamu.

Nevedel som nahlasit pocet aut lebo neviem kto pride na 101% ale kto chce prist na 1hod alebo 2hod. podla lubovole pojazdit je vitany.

Ak by bolo 10 aut a viac je vyhodnejsie lebo by sa mohlo zobrat areal za 300€ bez casoveho obmedzenia. Miesto stretnutia 0900 slovakiaring polygon - vchod je na konci arealu po lavej strane.
Nissan Pathfinder 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRochrana spodku, IRON MANpodvozok, MTpneu,navijáčik

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 23 Jún 2017, 09:44

Re: Slovakiaring OFF ROAD polygon

Vyzerá to za ty prachy fakt vzrušujúco... ::kapo:: https://www.youtube.com/watch?v=xDZB3LfS0pA
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

LC HDJ 80, GR, PV3S S3 HR3001, gaz69....
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 23 Jún 2017, 09:55

kapo nečakaj off road polygon na čo si zvyknutý :gkf_04:

sú "jazdci" pre ktorých je to životná skúsenosť 4x4 SUV ( alebo majú upravené LR DII a pod. čo nedávno kúpili ) a každý niekde musí začínať.
buhužial na internete nenájdeš ucelené video z polygona ale keď to vyjde, bude dron z ktorého sa pokúsime videjko aké to tam je.

:niss_01: :gkf_05:
Nissan Pathfinder 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRochrana spodku, IRON MANpodvozok, MTpneu,navijáčik

<<

Ceklis

Očumovač

Poslať 24 Jún 2017, 22:31

Presne tak.
Treba niekde zacat.zajtra sme tam. :lr_over:
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 26 Jún 2017, 12:07

... našu prvú akciu na Slovakiaring OFF ROAD polygone máme zasebou.

malé zhrnutie a môj pohľad.

trať technická, prispôsobená pre SUV alebo ak chceme aj pre "neupravené" OFF ROAD.

aj upravený si nájdu "zábavku"

každý kto má volačo vo výbave 4x4 a v dnešnej dobe aj s inými systémami si tam môže vyskúšať ako mu to funguje, aké má limity vozidlo a hlavne samotný vodič toho vozidla.
- zjazdy
- výjazdy
- kamene-skaly ( chcelo by to dlhšiu "trať" )
- klády-kmene ( už dosť zjazdené - ::kapo:: môžeš zasponzorovať a dodať pár ks :gkf_05: )
- "kládový most" ( neprejazdné - potreba nových kmeňov ) ::kapo::
- štrk
- piesok (teraz bol tvrdý potrebuje ešte úpravu)
- malý brod
- pár vodných priekop ( limit v (ne)dostupnosti vody )
- bahenná jama ( tej sme sa vyhli - boli sme lenivý a moc pohodlný sa zajebať od blata až po uši a navijákovať sa )
- "free" navážka zeminy (podľa lubovôle)
- "free" kopec
- neviem na čo som ešte zabudol

- cena: iná na akú sme zvyknutý napr. z CZ kde za cca 300CZK (cca 10€) jazdíš celý boží deň pokial máš palivo a niečo si neodjebeš na aute niekde na bývalom tankodrome ( cesta pár 100km a potom domov ) alebo si ideš OFF ROAD-iť na "koliňák" čavoj,tisovec a pod. akcie poprípade na "čierno" rozjebávať niekomu les,polia a lúky s možnosťou postihu.
na druhú stranu tých 30-45€ čo sme platili na jedno vozidlo oproti "starým" cenám ringu /cca 80€+školenie a ďalšie náležitosti cca 20€/ sa dá lepšie predýchať pričom veľakrát vyhodíme viac peňazí za úplné pi..viny a za 2 mesiace to leží v šuflíku, v garáži alebo zajebané v rohu záhrady :gkf_04: .

postaviť areál,zainvestovať do terénnych úprav niečo stojí a hlavne keď nemáš vlastný "stroj" na úpravy pričom NÁVRATNOSŤ je v nedohľadne a samotná údržba prevyšuje príjem - čiže si stratový alebo si zárobkom blízko 0-nule :105: :-?

samotnú jazdu v areáli treba prispôsobiť v daný deň k poveternostných podmienkam smeru vetra kam práve fúka PRACH nakoľko keď sú na trati motorky a.i. v blízkosti zákruty by boli všetci mimo trať. (padali aj počas nášej prítomnosti a vietor fúkal na druhú stranu)

sú tam už síce nasadené tuje po celej šírke okraja dráhy ale kým narastú a budú slúžiť ako protiprachová stena trocha potrvá pričom by určite zaslúžili aj častejšie poliať a dodať im živiny k podpore rastu. ;)

možno celý môj postreh vyznie ako by som nadržiaval polygonu ale radšej sa budem pozerať ako si tam jazdia ako na mojich pasienkoch a v lesoch rozjebávajú pôdu, vytvárajú nové cesty-kolaje kde po daždoch sa potom valí voda dedinou spôsobujú nános "bahna" zeminy, povodne a ja mám s tým potom prácu (viete kde pracujem). o (ne)legálnej ťažbe a spôsobe sa nechcem baviť.

asi toľko
PS-máme pekné videá z drona kde bude trocha vidno ako celé vypadá.

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 05:49

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 27 Jún 2017, 11:00

Akože krátke? Veď si to tam celé prešiel tri krát. :gkf_14:

Jo, takýchto a samozrejme aj lepších by mohlo byť po SK viac. Ale zase je tu dnes obrovské množstvo offroad akcií, kde sa dá vyblbnúť do sýta. ;)
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 18:26

... len 2x /raz v každom smere/

... hm off road akcií, súhlasím s tebou, sú, ALE popravde aké ?

kde nestačia T3, nechám tam poloos a pod. ? ::kapo:: na to sa môžem ******
popravde už ma ani nepriťahujú a jeden z dôvodov prečo som si kupoval Pathfindera aby ma to nestiahlo k ničeniu a zbytočným výdavkom.
99% akcií je zameraných na "hard" a taký "soft" , "tourist" u nás na slovensku ani nie je.

na oddychovky-zábavu musíme chodiť do CZ a H alebo si "objednať" "navigationrally" a pod.

ja viem,zákony máme také ako máme

<<

milan 1

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 27 Jún 2017, 22:05

Kapo píše: Ale zase je tu dnes obrovské množstvo offroad akcií, kde sa dá vyblbnúť do sýta. ;)

To mas pravdu ale zaroven aj idu do sraciek.Organizatori pozaduju cim dalej tym prisnejsie pravidla.Zober si Tisovec,kedy boli este volne miesta.Kopu prachov ma stoja ine veci a nie aby som kupil gumy len na Tisovec.Na to sa mozem vysrat.Na druhej strane si hovorim krajinkar.Nebavi ma behat niekde dokolecka 500 m.Zoberiem mapu,najdem neaku dieru a hrkocem 50 km niekedy neviem ani kde som.
A take neake pojazdenie ako bolo v Besi tiez treba.Nie kazdy ma tank.
Patrol GR.Kade neprejdem,pretlacim!!
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 22:20

pôvodne som sa pohrával s takýmto úvodom videa ale z drona sú nahrávky v 4k čo už môj notebook ledva stíha spracovať so strihacím programom aj keď som všetko skomprimoval na HD kvalitu a potom strihal.

mám ešte jeden free strihací program uvidím ako sa bude tváriť

https://www.youtube.com/watch?v=lKBUIqq ... e=youtu.be

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Jún 2017, 22:22

milan 1 píše:.........Nie kazdy ma tank.

:gkf_08: súhlas

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 28 Jún 2017, 09:42

No čo vám poviem? Veď preto takmer celé osadenstvo tohto fóra vrátane mna prestúpilo na inú vieru. A dnes pracujú pre ŠOP ako Stráž prírody. :YMCOWBOY:
Ja som rozdelil offroad na užitočný, zábavný a zbytočný. A dnes sa venujem len tomu užitočnému. Vyprošťovanie, odťahovanie a práce okolo statku. Teraz mám najbližšiu akciu zvážanie sena. :D
(Tecumseh, Shawnee)

<<

milan 1

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 28 Jún 2017, 13:33

Kapo píše:prestúpilo na inú vieru. Vyprošťovanie, odťahovanie

Ja som ortodoxny,mna nedostanu. :gkf_10: Este keby som tak vedel co to znamena :d Aj vyprostovanie som robil aj odtah .po case som sa na to vybodol a prives predal.Dotahovat sa s poistovnami ma nebavilo,kazdy druhy mi povedal ved som poisteny a z poistky sa to zaplati.SATO akosi neplatil.
Patrol GR.Kade neprejdem,pretlacim!!
<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 28 Jún 2017, 15:15

Kapo píše:.............zvážanie sena.

len aby tí zbytoční neprišli a mal si čo zvážať

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 29 Jún 2017, 11:48

Neboj, toho nášho podpalača už chytili.... https://nastrencin.sme.sk/c/6617925/pod ... z4lNoGuMTH

A neuveríš, bol to hasič DHZ,.... skoro ako vždy. A lapili ho podla toho, že bol pri požiari vždy medzi prvými.... :gkf_14:

A tých "zbytočných" som nemyslel teba. Tak sa nečerti :gkf_03:
Ale takých, čo idú rozbiť auto do chko, či na kosnú lúku. A prospejú tým leda tak svojmu egu....
(Tecumseh, Shawnee)

<<

Fefe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 08 Júl 2017, 07:06

Ja sa necertim,nemam dovod

Späť na Stretnutia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia